Poznajmy się lepiej

O FIRMIE

Firma LIT powstała w 2005 roku, a od 2007 roku działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od samego początku skupiliśmy się na dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie ortopedii i medycyny sportowej. Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości i uznanych światowych marek.
W chwili obecnej oferta nasza obejmuje szeroki zakres implantów, biomateriałów, narzędzi i urządzeń stosowanych w zabiegach ortopedycznych (szczególnie chirurgia stopy i ręki) i neurochirurgicznych

Najwyższa jakość

Zarówno implanty jak i inne materiały medyczne proponowane przez nas produkowane są we Francji i Niemczech. Wszystkie produkty są wpisane do rejestru wyrobów medycznych w Polsce i posiadają wymagane certyfikaty CE. Najwyższa jakość jest u nas połączona z przystępną ceną, co umożliwia stosowanie naszych produktów w jednostkach publicznych i prywatnych. Na dzień dzisiejszy z naszej oferty korzysta już ponad 120 ośrodków medycznych.

Misja firmy

Firma LIT w oparciu o wieloletnie doświadczenie, szeroką gamę nowoczesnych implantów oraz biomateriałów,  pragnie zapewnić swoim Klientom profesjonalny  i najwyższy poziom obsługi. Staramy się, aby wszelkie nasze działania  każdego dnia,  dawały satysfakcję zarówno Kontrahentom jak i Naszym Pracownikom.

Producenci w ofercie LIT

NASZE MARKI

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt. Nasz przedstawiciel umówi się z Państwem w dogodnym terminie i szczegółowo przedstawi ofertę.

KONTAKT